Telefon na obecní úřad: +420 465 485 261

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Skotská rocková legenda Nazareth přijíždí do Vysokého Mýta

Skotská rocková legenda Nazareth přijíždí do Vysokého MýtaDatum konání:
20.6.2014

NazarethAmfiteátr M-klubu ve Vysokém Mýtě - 20. 6. 2014 - kulturní zařízení M-klub zahajuje letošní letní sezónu ve velkém stylu a pozvalo legendární skupinu Nazareth ze Skotska! Kapela se proslavila hlavně dvěma hity - Love Hurts a Dream On, baladami, které ale ve skutečnosti nejsou pro jejich rockovou tvorbu tak typické. Nazareth existuje už čtyři desítky let a vydal nespočet desek. Eponymní debut vyšel roku 1971 a během sedmé dekády následovala alba Exercises, Razamanaz či Hair of the Dog s nadupaným rockovým hitem stejného jména.

Nazareth ani po letech nepřestali skládat a např. v roce 2008 vydali dobře hodnocenou desku The Newz, na které fanoušky potěšily tvrdé riffy i neslábnoucí chraplák zpěváka Dana McMaffertyho. Od loňského roku však Nazareth koncertují v uskupení bez původního zpěváka, který musel skupinu ze zdravotních důvodů opustit. Nynější složení kapely je Pete Agnew, Lee Agnew, Jimmy Murrison a Linton Osborne.

Vstupenky jsou v současné době v předprodeji na webu eshop.mklub.cz a na Informačních centrech ve Vysokém Mýtě, Chocni a Litomyšli.

Více informací na www.mklub.cz