Telefon na obecní úřad: +420 465 485 261

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Tříkrálová sbírka 2021

Tříkrálová sbírka 2021Datum konání:
9.1.2021
Datum ukončení:
30.1.2021

Tříkrálová sbírka letos trochu jinak. 

Tři králové dorazí mimořádně online a popřejí lidem štěstí, zdraví a dlouhá léta na www.trikralovasbirka.cz od 1. až do 24. ledna 2021. Cíl a motto sbírky zůstávají stejné – hlavní je pomoc nemocným a potřebným lidem v nouzi. V případě návratu do 4. stupně PES je většina Charit připravena na koledování s rouškami.

Navštivte ONLINE koledu na www.trikralovasbirka.cz a přispějte do ONLINE kasičky. Věříme, že vás online koledníci potěší stejně, jako by stáli u vašeho prahu. Až vám zazpívají, přehrajte si požehnání od Mons. Josefa Suchára z poutního místa v Neratově, stáhněte si dárek a podpořte, prosím, Charitu, která pomáhá nemocným a potřebným ve vašem regionu (stačí vyplnit název města, obce nebo PSČ).

Lidé mohou také přispívat do tříkrálových pokladniček na veřejně přístupných místech ve svých regionech –

v kostelech, na úřadech nebo v obchodech. U kasiček najdete i dárky od koledníků – cukříky a kalendáříky, požehnané křídy a také letáček místní Charity s informacemi o využití výtěžku Tříkrálové sbírky.

O tom, jak sbírka proběhne u vás, se dozvíte více na webu a sociálních sítích vaší Charity. Kontakty a aktuální info naleznete na https://novehrady.charita.cz/trikralova-sbirka/trikralova-sbirka-aktualne/. Sledujte nás i na Facebookusdílejte dobré skutky se svými nejbližšími a přáteli!

V NAŠÍ OBCI JE POKLADNIČKA UMÍSTĚNA V KNIHOVNĚ OBCE, VE ČTVRTEK OD 16:00 DO 17:00, A TO DO 26.1.2020.

 

 

Tříkrálová sbírka 2021